Mise en Place Antwerpen
Keizerstraat 32
2000 Antwerpen
03 658 42 00
antwerpen@miseenplace.eu

Mise en Place Gent
Koningin Elisabethlaan 49
9000 Gent
09 231 41 10
gent@miseenplace.eu

Mise en Place Brussel
Bergstraat 41
1000 Brussel
02 514 15 00
brussels@miseenplace.eu

Mise en Place Luik
Boulevard de la Sauvenière 17
4000 Liège
04 222 42 00
liege@miseenplace.eu

Mise en Place Leuven
Parijsstraat 76
3000 Leuven
016 58 42 00
leuven@miseenplace.eu

Mise en Place Kortrijk
Doorniksestraat 61
8500 Kortrijk
056 25 41 04
kortrijk@miseenplace.eu

Mise en Place Hasselt
Jeneverplein 1
3500 Hasselt
011 28 40 99
hasselt@miseenplace.eu

Mise en Place Namen
081 82 10 20
namur@miseenplace.eu

Wij staan u graag te woord

U kunt op de kaart de contactgegevens van al onze vestigingen vinden. Daarnaast kunt u het nevenstaande formulier gebruiken om uw vraag te stellen en wij beloven u dat we binnen 24 uur nog zullen reageren, zodat u zo weinig mogelijk vertraging op loopt! Onze medewerkers zullen u altijd kunnen helpen, door uw vraag direct te beantwoorden of u in contact te brengen met een van onze medewerkers, labels of kantoren.

Je naam (verplicht):

Je e-mail (verplicht):

Van welke vestiging?

Je bericht?